Kontakt

rental

Gdańsk, ul. Przywidzka 9, CH Rental Park
pon-sob 10:00-20:00 / niedz 10:00-17:00
tel. 697 444 533 / e-mail: rental@new-hever.pl

wroclaw

Gdańsk, Al. Grunwaldzka 211, CH City Meble
pon-sob 10:00-20:00 / niedz 10:00-18:00
tel. 533 905 833 / e-mail: top@new-hever.pl

rental

Rumia, ul. Grunwaldzka 6, Galeria Wnętrz Alucolor
pon-pt 10:00-19:00 / sob 10:00-15:00
tel. 791 509 793 / e-mail: rumia@new-hever.pl

rental

Legnica, ul. Środkowa 20
pon-pt 10:00-19:00 / sob 10:00-15:00
tel. 533 556 221 / e-mail: legnica@new-hever.pl

wroclaw

Wrocław, ul. Paprotna 7, CH Marino
pon-sob 10:00-20:00 / niedz 10:00-19:00
tel. 730 386 221 / e-mail: wroclaw@new-hever.pl

wroclaw2

Wrocław, ul. Braniborska 14/ 1 piętro, Galeria Wnętrz Domar
Nowy salon już otwarty!
pon-pt 10:00-20:00 / sob 10:00-18:00 / niedz 10:00-16:00
tel. 669 500 420 / e-mail: domar@new-hever.pl

rental

Gdynia, ul. Legionów 112 – Od 31.08 salon przeniesiony
do CH City Meble w Gdańsku Al. Grunwaldzka 211
tel. 533 905 833 / e-mail: top@new-hever.pl
tel. 730 383 889 / e-mail: gdynia@new-hever.pl

rental

Biuro: Rumia, ul. Grunwaldzka 6, Galeria Wnętrz Alucolor
pon-pt 10:00-19:00 / sob 10:00-15:00
tel. 661 383 889 / e-mail: biuro@new-hever.pl