Hilding - Mambo

szwedzki materac wysokoelastyczny dwustronny piankowy Mambo marki Hilding w pokrowcu do wyboru Mambo lub Elips

Mambo to materac , który posiada w swojej budowie trzy różne piany. Przy podstawie występuje piana wysokoelastyczna, która jest znakomitą podstawą dla wyżej ułożonych pian. Wyżej jest piana Velvet Touch, która świetnie podpiera kręgosłup, oraz idealnie przepuszcza powietrze, przez co sen jest znacznie komfortowy i higieniczny. Dodatkowo znajdziemy w okolicach ramion pasek z piany termoelastycznej, ona zaś ma za zadanie idealnie wtopić nasze ramie, aby kręgosłup ułożył się w prostej linii. Mambo został ubrać w dwa pokrowce do wyboru Merced i Elips.

Pokrowiec Merced jest z dodatkiem Iycry co sprawa ze pokrowiec będzie bardzo elastyczny dzięki czemu świetnie dopasuje się do ułożenia ciała podczas snu. Jest bardzo przyjemny w dotyku. Można prać go w 60 stopniach C.
Pokrowiec Elips jest wykonany z bardzo miłej i przyjemniej dzianiny Elips jest bardzo elastyczny i świetnie dopasowuję się podczas snu. Wysoka jakość tego pokrowca gwarantuje nam komfortowy sen przez cały okres użytkowania. Można prać w 60 stopach C.

Pokrowiec pralny w temp. 60 stopni C
Wysokość materaca to 23 cm w pokrowcu Merced w pokrowcu Elips 26 cm.
Zalecany stelaż do materaca to stelaż elastyczny.
Dostępne rozmiary: 80,90,100,120,140,160,180,200
Gwarancja 15 lat.