Materasso - Natur Biogreen

bardzo przewiewny słowacki materac rehabilitacyjny wysokoelastyczny marki Materasso Natur Biogreen w pokrowcu z naturalnych włókien Lyocell

Materac jest stworzony dla osób, które cenią sobie naturalne i nowoczesne zastosowania.
Wkład materaca stanowi jedna bryła
pianki wysokoplastycznej Biogreen zbudowana na bazie oleju rycynowego. Pianka Biogreen nasączona jest ekstraktem z aloesu, który w naturalny sposób likwiduje roztocza i bakterie. Piana ta jest wytrzymała, wręcz odporna na odkształcanie i świetnie przepuszcza powietrze. Daje nam rewelacyjne podparcie dla całego ciała jak i kręgosłupa. Natur Biogreen jest materacem bezpiecznym, ponieważ jest materacem medycznym. Występuje w dwóch twardościach do wyboru H2 i H3. H2 ma obciążenie aż do 110kg na osobę a H3 do 150kg.
Materac ten występuje również w wersji partnerskiej tzn., że jeden materac może posiadać dwie twardości na jednej płaszczyźnie. Jest to duże udogodnienie dla par o dużej rozpiętości wagowej.
Materac ubrany jest w pokrowiec ściągany do prania Lyocell.

Pokrowiec Lyocell -bazą tej luksusowej tkaniny jest celuloza drzewna, która nadaje jej bardzo miękki i aksamitny dotyk, a zarazem czyni tę tkaninę bardzo mocną. Ważne również jest to, iż bardzo dobrze odprowadza wilgoć, pozwala utrzymać suchy klimat snu. Dodatkowo celuloza drzewna jest materiałem naturalnie antybakteryjnym co zwiększa bezpieczeństwo użytkowania dla osób z alergiami, chorobami z układem oddechowym.

Pokrowiec pralny w temp. 60 stopni C
Materac jest ortopedyczny.
Wysokość materaca to
20 cm.
Obciążenie ortopedyczne tego materaca na jedna osobę to, aż do 150kg w zależności od wybranej twardości.
Zalecany stelaż do materaca to stelaż elastyczny.
Dostępne rozmiary: 80,90,100,120,140,160,
180,200
Gwarancja
12 lat.