Materasso - Polargel comfort

miękki przewiewny materac wysokoelastyczny z pianą regulująca temperaturę Polargel Comfort marki Materasso w pokrowcu z naturalnych włókien Lyocell

Świetny materac marki Materssso wyprodukowany z piany wysokoelastycznej lodowej Polargel z zawartością żelu. Zastosowano w tym modelu najnowocześniejszą technologię wieloletnich doświadczeń w produkcji wysokoelastycznych pian. Materac ten posiada stabilne podparcie, poprzez elastyczność pian i siedem stref twardości, które w rewelacyjny sposób układa nasz kręgosłup jak i również nasze całe ciało. Ze względu na otwartą strukturę komórek jest wysoko przewiewna, reguluje różnicę temperatur i zapewnia odpowiednią klimatyzację podczas snu.

Materac został ubrany w pokrowiec ściągany do prania Lyocell.

Pokrowiec Lyocell -bazą tej luksusowej tkaniny jest celuloza drzewna, która nadaje jej bardzo miękki i aksamitny dotyk, a zarazem czyni tę tkaninę bardzo mocną. Ważne również jest to, iż bardzo dobrze odprowadza wilgoć, pozwala utrzymać suchy klimat snu. Dodatkowo celuloza drzewna jest materiałem naturalnie antybakteryjnym co zwiększa bezpieczeństwo użytkowania dla osób z alergiami, chorobami z układem oddechowym.

Pokrowiec pralny w temp. 60 stopni C
Wysokość materaca to 22 cm.
Obciążenie ortopedyczne tego materaca na jedna osobę to, aż 110kg
Zalecany stelaż do materaca to stelaż elastyczny.
Dostępne rozmiary: 80,90,100,120,140,160,180,200
Gwarancja 6 lat.