Hilding - Rock&Roll

szwedzki materac wysokoelastyczny dwie strony dwie twardości Rock & Roll marki Hilding w pokrowcu Velvet lub Tencel do wyboru

Materac ten zbudowany jest z dwóch pian ułatwiających cyrkulacje powietrza czyli pian wysokoelastycznych. Piany układają się w bardzo ciekawy wzór fal. Jedna z pian – biała jest stroną twardszą, zaś piana zielona to pina bardziej miękka. Jest to duży komfort posiadać materac o dwóch różnych twardościach. Jeżeli okaże się po dłuższym użytkowaniu, iż materac jest za miękki, wystarczy go tylko przekręcić i mamy materac twardszy. Materac posiada 7 stref twardości co poprawie komfort snu. Materac ubrany jest w pokrowiec Velvet lub Tencel do wyboru.

Tencel to naturalny i antyalergiczny pokrowiec, który wykonany jest z nowoczesnych włókien wiskozowych. Doskonale absorbuje nadmiar wilgoci i absorbuje jego nadmiar podczas snu.
Włókna Tencel nie podrażniają i zapobiegają rozwojowi bakterii. Można prać w temp. 60 stopni C.

Velvet miękki i bardzo przyjemny pokrowiec w dotyku. W pokrowcu znajdują się mikrokapsułki z probiotykami, które stopniowo pękają aby uwolnić probiotyki, które zapewnią komfort i higiene snu.

Pokrowiec pralny w temp. 60 stopni C
Wysokość materaca to 2 cm w pokrowcu Velvet w pokrowcu Tencel 21 cm.
Zalecany stelaż do materaca to stelaż elastyczny.
Dostępne rozmiary: 80,90,100,120,140,160,180,200
Gwarancja 15 lat.