Hilding - Twist

szwedzki materac wysokoelastyczny ze sprężyną pianową z piany Velvet Touch Twist marki Hilding w pokrowcu Motive lub Diamond do wyboru

Materac zbudowany jest z dwóch wysokoealstycznych pian i również dwóch różnych twardościach.
Dzi
ęki temu materac charakteryzuje się dodatkową miękkością. Obydwie pianki przypominają wygląd sprężyny co daje niezwykły komfort i podparcie. Dodatkowo powietrze w tym materacu przepływa bez żadnych problemów, co sprawia iż materac jest bardzo higieniczny.
Materac wyposażony jest w dwa pokrowce do wyboru Motive lub Diamond.

Pokrowiec Diamond jest wykonany z innowacyjnych tkanin które zapewniają duża przepuszczalność powietrza co zapobiega rozmnażaniu się bakterii i powstawaniu wilgoci. Odporny jest na ścieranie więc jeżeli szukamy czegoś trwałego to ten pokrowiec to zapewni. 

Pokrowiec Motive jest nowością na rynku, jest bardzo delikatny i jedwabisty w dotyku. Wyróżniają go mikrokapsułki, które zawierają olejek arganowy i masło shea. Olejek arganowy jest najbardziej cenionym olejkiem na świecie. Pozyskuje się go z nasion owoców drzewa arganowego, które rośnie tylko w jednym miejscu na ziemi w Maroku. Olejek jest znakomity na włosy, paznokcie również na całe nasze ciało.

Pokrowiec pralny w temp. 60 stopni C
Wysokość materaca to
25 cm w pokrowcu Motive w pokrowcu Diamond 28 cm.
Zalecany stelaż do materaca to stelaż elastyczny.
Dostępne rozmiary: 80,90,100,120,140,160,
180,200
Gwarancja
15 lat.