Hilding - Zumba

szwedzki materac rehabilitacyjny wysokoelastyczny z wyjątkowymi włóknami Labirynth Zumba marki Hilding w pokrowcu Motive lub Diamond spa w materacu

Materac marki Hilding. Jest to materac dwustronny, zbudowany z dwóch pian wysokoelastycznych HR. Wykorzystano w tym modelu włókno Labirynth jest to sprężyste włókno syntetyczne, które ma znakomite podparcie kręgosłupa jak i również rewelacyjną wentylację co zapobiegnie powstawaniu gromadzeniu się alergenów, pleśni czy bakterii. Dodatkowo ponacinane w przemyślany sposób piany dają znaczny komfort podczas snu. Materac posiada siedem stref twardości co gwarantuje relaks całemu ciału. Zumba jest niesamowicie komfortowym  materacem ortopedycznym.
Materac został wyposażony w dwa 
ściągane pokrowce do wyboru Motive i Diamond.

Pokrowiec Diamond jest wykonany z innowacyjnych tkanin które zapewniają duża przepuszczalność powietrza co zapobiega rozmnażaniu się bakterii i powstawaniu wilgoci. Odporny jest na ścieranie więc jeżeli szukamy czegoś trwałego to ten pokrowiec to zapewni. 

Pokrowiec Motive jest nowością na rynku, jest bardzo delikatny i jedwabisty w dotyku. Wyróżniają go mikrokapsułki, które zawierają olejek arganowy i masło shea. Olejek arganowy jest najbardziej cenionym olejkiem na świecie. Pozyskuje się go z nasion owoców drzewa arganowego,które rośnie tylko w jednym miejscu na ziemi w Maroko. Olejek jest znakomity na włosy, paznokcie również na całe nasze ciało.

Pokrowiec pralny w temp. 60 stopni C
Wysokość materaca to
25 cm w pokrowcu Motive w pokrowcu Diamond 28 cm.
Zalecany stelaż do materaca to stelaż elastyczny.
Dostępne rozmiary: 80,90,100,120,140,160,
180,200
Gwarancja
15 lat.