Dostawa

Dostawa:

Materace,stelaże, kołdry, poduszki i inne mniejsze towary z naszego sklepu wysyłamy GRATIS Pocztą Polska lub za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD.

Łóżka, sofy, komody oraz większe gabarytowo towary wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej KE-X lub spedycyjnej RABEN po wcześniejszym ustaleniu kosztów transportu.

Wysłane paczki zazwyczaj docierają do klientów na następny dzień roboczy od dnia nadania. W momencie wysyłki otrzymasz numer listu przewozowego, tak byś mógł sprawdzić status przesyłki. Z uwagi na gabaryty i ciężar paczek, kurier nie ma obowiązku wnoszenia przesyłki do domu klienta.

Czas dostawy:

Wiele naszych produktów wysyłamy w 48 h. Zamówienie realizujemy natychmiast po otrzymaniu płatności. Ze względu na szeroką ofertę modele, które nie znajdują się aktualnie na naszym stanie magazynowym lub o niestandardowym rozmiarze mogą być dostępne z wydłużonym czasem oczekiwania.

Każdorazowo, po złożeniu zamówienia, przesyłamy informację o przewidywanym terminie realizacji.

Opakowanie, Odbiór przesyłki, Reklamacje:

Niektóre materace i stelaże dostarczane są w kartonie pozostałe zawsze są zabezpieczone grubą warstwą folii tak aby nie zostały one uszkodzone w czasie transportu. Zamawiający ma obowiązek sprawdzenia przesyłki zaraz po jej otrzymaniu. Jeżeli opakowanie przesyłki jest uszkodzone lub budzi wątpliwości, należy sprawdzić je w obecności kuriera. Wszelkie uszkodzenia powinny być zawarte w protokole szkody sporządzony w obecności kuriera, a  oryginał protokołu przesłany na adres sklepu.