Hilding - Latino

sprężysty i przewiewny materac lateksowy Latino marki Hilding

Materac ten to niezwykła kombinacja dwóch różnych, ale jakże zgranych surowców. Piany wysokoelastycznej i lateksu, co daje nam połączenie higieny, trwałości i komfortu. Materac ten jest dwustronny, lateks występuje na dole materaca jak i na górze.
Lateks daje nam świetne podparcie, trwałość i higienę, ma właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybicze. Piana wysokoelastyczna ma dobrą wentylacje i stanowi świetną podstawę dla lateksu. W tym materacu zastosowano pianę wysokoelastyczna Velvet Touch, co daje nam optymalną sztywność dla całego wnętrza materaca. Pokrowiec w tym materacu jest ściągany do prania. Do wyboru mamy pokrowce Merced i Elips. Materac w pokrowcu Merced ma 23 cm wysokości, natomiast w pokrowcu Elips ma 26cm.

Pokrowiec Merced jest z dodatkiem Iycry co sprawia, że będzie bardzo elastyczny, dzięki czemu świetnie dopasuje się do ułożenia ciała podczas snu. Jest bardzo przyjemny w dotyku. Można prać go w 60 stopniach C.
Pokrowiec Elips jest wykonany z bardzo miłej i przyjemniej dzianiny Elips jest bardzo elastyczny i świetnie dopasowuję się podczas snu. Wysoka jakość tego pokrowca gwarantuje nam komfortowy sen przez cały okres użytkowania. Można prać w 60 stopniach C.

  • Według producenta jest to materac średniotwardy
  • Posiada siedem stref twardości.
  • Wysokość 23 lub 26 cm (w zależności od pokrowca)
  • Zalecany stelaż elastyczny
  • Dostępne wymiary:80,90,100,120,140,160,180,200
  • Gwarancja 15 lat