Materasso - Lavender Duo

twardy materac wysokoelastyczny z lawendowej piany Lavender w pokrowcu Oliva marki Materasso

Piana LAVENDER to nowe oblicze piany Eliocell. Zwiększona wytrzymałość na odkształcenia, ekologiczne i bezpieczne dla zdrowia człowieka biokomponenty to gwarancja bezpieczeństwa zdrowego snu. Wykorzystany tutaj 100% naturalny olejek lawendowy zapewnia przede wszystkim całkowicie bezpieczne od alergenów, roztoczy i pleśni środowisko snu, a aromat lawendy działa kojąco na układ nerwowy, układ krążenia i układ oddechowy. Wysokiej jakości parametry pianki tj. elastyczność i sprężystość gwarantują także ergonomiczne podparcie ciała na całej jego powierzchni, a tym samym maksimum komfortu i regeneracji. Wyjątkowy pokrowiec OLIVA dodatkowo podwyższa walory materaca.

RDZEŃ

  • Specjalnie kształtowana piana Lavender o gęstości 40 kg/m³
  • Bakteriobójcza piana ANTIBACTERIAL 32 kg/m³
  • Wysokość materaca 24 cm
  • Nośność do 160 kg
  • Gwarancja 12 lat
  • Nadaje się do stosowania na stelażu regulowanym

POKROWIEC

  • Zdejmowany pokrowiec OLIVA  przepikowany włóknem klimatyzującym o gramaturze 300g/m² wykorzystuje jeden z najbardziej skutecznych leków, jakie stworzyła natura na naszej ziemi. Pochodzi z przepięknych , śródziemnomorskich ogrodów pieszczonych przez promienie słońca gdzie uprawiane są oliwki.
    Jak wiadomo oliwki stanowią podstawę zdrowej diety ponieważ zawierają zestaw witamin E, A, D i K, które spowalniają proces starzenia się ciała ludzkiego. I właśnie taką rolę spełnia w naszej ofercie pokrowiec Oliva – opóźnia proces starzenia skóry śpiącego człowieka, ograniczając powstawanie nie zawsze pięknych zmarszczek, kurzych łapek itp. znaków upływającego nam czasu. Efekt ten uzyskano dzięki zastosowaniu technologii mikrokapsułek, stopniowo dawkujących dobroczynne składniki do naszej skóry, dbając jednocześnie o odpowiednie nawilżenie skóry, bliskie jej naturalnemu pH. Nawilżona skóra jest dzięki temu bardziej elastyczna i odporna na mikrouszkodzenia. Jednocześnie pokrowiec zaprojektowano tak, aby tkanina ułatwiała oddychanie całą powierzchnią skóry, odbierając z niej nadmiar ciepła i wilgoci. Mamy więc do czynienia bardziej z renomowanym kosmetykiem, który działa na nas przez cały czas naszego snu – snu spokojnego, głębokiego. Wartości użytkowe pokrowca nie znikają nawet w wyniku prania.
  • Możliwość prania do 60oC