Hilding - Makarena

szwedzki materac rehabilitacyjny spreżynowy kieszeniowy multipocket marki Hilding Makarena w pokrowcu Merced lub Elips

Rdzeń materaca Makarena został zbudowany ze sprężynek typu Multipocket. Każda została umieszczona w osobnej kieszonce, dzięki czemu reaguje indywidualnie na ciężar i ruchy ciała. Zastosowaliśmy sprężyny o zróżnicowanym stopniu twardości, które tworzą 7 stref. Każda z nich odpowiada potrzebom innej partii ciała. Profilowana płyta lateksowa z jednej strony oraz pianka Visco z drugiej zapewniają komfort spełniający różne oczekiwania. Strona z lateksem zapewnia dodatkową sprężystość, natomiast pianka Visco gwarantuje wrażenie dodatkowego otulenia. Materac z pokrowcem w dwóch opcjach do wyboru

MATERAC UZYSKAŁ STATUS PRODUKTU MEDYCZNEGO

Rdzeń

  • 7-strefowa sprężyna Multipocket
  • Po jednej stronie profilowana pianka lateksowa o wys. 4,5 cm
  • Po jednej stronie pianka Visco o wys. 4,5 cm
  • Wysokość materaca: ok. 23 cm (przy wyborze pokrowca Merced), ok. 26 cm (przy wyborze pokrowca Elips)
  • Dostępne rozmiary: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180 / 200 cm
  • Zalecany stelaż elastyczny (bez regulacji)
  • Gwarancja15 lat
  • Dostępny w dwóch pokrowcach Merced i Elips

Pokrowiec

Merced – innowacyjny pokrowiec o unikalnym wyglądzie. Specjalne wytłoczenia nie tylko nadają niesamowity design całemu materacowi, ale także gwarantują odczuwalny efekt masażu. Pokrowiec z dodatkiem lycry co zapewnia wysoki stopień elastyczności, dzięki czemu każdorazowo dopasowuje się do ułożenia ciała na całej powierzchni materaca. Miły i jedwabisty w dotyku o odpowiedniej miękkości, co gwarantuje znakomity komfort snu. Pokrowiec łatwy w utrzymaniu czystości, dzięki możliwości prania w temp. 60°C.

Elips – Pokrowiec wykonany z jedwabistej i miękkiej w dotyku dzianiny Elips. Gwarantuje wysoki stopień elastyczności, dzięki czemu każdorazowo dopasowuje się do ułożenia ciała na całej powierzchni materaca. Wysoka jakość i trwałość zapewnią komfortowy i głęboki sen przez długie lata. Pokrowiec łatwy w utrzymaniu czystości, dzięki możliwości prania w temp. 60°C.