• HILDING - BREAKDANCE
  • HILDING - BREAKDANCE

MATERAC HILDING – BREAKDANCE

Breakdance to materac idealny dla nastolatków. Doskonały wkład wykonano z dwóch elastycznych i przewiewnych pianek Flexifoam o zróżnicowanej twardości. Pianki są profilowane  cięte tak, by zapewnić bardzo dobrą wentylację, a tym samym dłuższą trwałość materaca. Charakterystyczne młodzieżowe wzory dopełniają ciekawy obraz całości.

Wyczyść

Opis

Breakdance to uczucie relaksu i odprężenia dla każdego nastolatka. Nie sposób przejść obok niego obojętnie. Wystarczy  spojrzeć na charakterystyczny pokrowiec w ciekawe wzory. To typowy produkt dla nastolatków. Doskonały wkład wykonany jest z dwóch niezwykle elastycznych i przewiewnych pianek Flexifoam, każda o innej twardości. Gdy potrzebne będzie mocniejsze i twardsze wsparcie wystarczy przełożyć materac na drugą stronę. Pianki są odpowiednie cięte i profi lowane, tak by zapewnić bardzo dobrą wentylację, materac oddycha wydłużając tym samym swoją trwałość. Breakdance to idealny relaks i odpoczynek po ciężkim dniu dla każdego nastolatka. Poranny budzik do szkoły nie będzie już problemem

WKŁAD:

  • Dwie profilowane wkładki Flexifoam o różnych twardościach o wys. 8 cm każda
  • Wysokość materaca: ok 18 cm
  • Dostępne rozmiary: 80, 90, 100, 120, 140, 160 / 200
  • Możliwość pakowania: ROLOWANY

POKROWIEC:

Teenage- pokrowiec dedykowane młodzieży. Wysokiej jakości, solidny, trwały materiał o podwyższonej odporności na ścieranie. Specjalna grafika, która zwróci uwagę każdego nastolatka. Obustronnie motyw z gwiazdami. Pokrowiec zdejmowany który można prać w temp do 60 C.

Dodatkowe informacje

Stopień Twartości

Rozmiar

, , , , ,

producent

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “MATERAC HILDING – BREAKDANCE”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.