• MATERASSO - ADMIRAL BIO-EX EXCLUSIVE
  • MATERASSO - ADMIRAL BIO-EX EXCLUSIVE

MATERAC MATERASSO – ADMIRAL BIO-EX EXCLUSIVE

Materac na sprężynie kieszonkowej w podwyższonej ilości sprężyn w systemie 1000, obłożony obustronnie pianką termoelastyczną VISCOGREEN i pianką wysokoelastyczną BIOGREEN. Doskonale dopasowuje się do kształtu ciała dzięki 7 strefom twardości. Dostępny w w pokrowcu SILVER PROTECT.

Wyczyść

Opis

WKŁAD:

  • Sprężyny kieszonkowe SYSTEM 1000
  • Pianka termoelastyczna VISCOGREEN zapewniająca doskonałe dopasowanie
  • Pianka wysokoelastyczna BIOGREEN dająca doskonałe podparcie ciała
  • Wysokość 24 cm
  • Dwie twardości H1 do 110kg, H2 do 120kg,
  • Zalecany stelaż sztywny lub elastyczny (bez regulacji)
  • Gwarancja 6 lat, gwarancja na sprężyny 10 lat

POKROWIEC:

Silver Protekt- tkanina pokrowca ze specjalnym opracowaniem SILVER PROTECT, które ogranicza powstawanie szkodliwych mikroorganizmów, bakterii i pleśni już po dwóch godzinach użytkowania nawet o 90%. Zalecany również dla alergików.

VISCOGREEN – To naturalna termoelastyczna pianka wyprodukowana na bazie oleju rycynowego. W porównaniu ze zwykłą termoelastyczną pianka oferuje większy komfort i jest ekologiczna dla środowiska. VISCOGREEN ze swą nadzwyczajną elastyczną strukturą lepiej dopasowuje się do kształtu ciała i szybciej reaguje na zmiany temperatury podczas nacisku, dzięki czemu sprawniej dopasowuje się do zmiany pozycji w czasie snu. Posiada znakomite właściwości regeneracyjne i antybakteryjne.

BIOGREEN – Pianka ta jest najlepszym przykładem na to, że połączenie natury z najnowocześniejszymi technologiami jest możliwe w produkcji materaców. Kombinacja ta nie tylko oszczędza nasz ekosystem, ale również wnosi odrobinę przyrody do naszych sypialni. Surowce produkowane z ropy są zastąpione w piance przez surowiec naturalny – olej rycynowy, który już od wielu lat jest wykorzystywany w farmaceutyce. Pianka BIOGREEN jest nawilżona ekstraktem z aloesu, który w naturalny sposób podwyższa higienę, likwidując roztocza i bakterie, a zarazem nadaje materacom charakterystyczny aromat.

Dodatkowe informacje

Wymiary brak
Rozmiar

, , , , , , , ,

Stopień Twartości

,

producent

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “MATERAC MATERASSO – ADMIRAL BIO-EX EXCLUSIVE”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.