• Antibacterial
  • Antibacterial

MATERAC MATERASSO – ANTIBACTERIAL

Materac Antibacterial obłożony został płytami z biobójczą pianką wysokoelastyczną Antibacterial  o gęstości 40 gk/m³. Pianka Antibacterial dzięki leczniczemu preparatowi Ultra Fresh, potrafi zredukować rozwój bakterii, pleśni, grzybów i roztoczy. Zastosowanie pianki Antibacterial w materacach zapewnia higieniczne środowisko podczas snu.

Wyczyść

Opis

Dzięki wysokiej płycie z klasycznej pianki wysokoelastycznej oraz piance termoelastycznej wszytej w pokrowiec, materac zapewnia doskonałe podparcie dla kręgosłupa. Taśma 3D wszyta wzdłuż pokrowca ułatwia cyrkulację powietrza.

POKROWIEC:

SILVER- zdejmowany pokrowiec pikowany termoelastyczną pianą; na boku wszyty materiał 3D. Tkanina pokrowcowa wykonana w technologii Silver Protect, która ogranicza powstawanie szkodliwych mikroorganizmów i bakterii. Wysokiej jakości pokrowiec materaca jest jonizowany srebrem i posiada antymikrobowe działanie. Już po dwóch godzinach redukuje ilość niebezpiecznych mikroorganizmów i bakterii o 90 %. Działanie warstwy antymikrobialnej zostało testowane i sprawdzone. Oprócz profilaktyki powstawania pleśni posiada również właściwość ograniczania wytwarzania nieprzyjemnego zapachu. Pokrowiec nadaje się do prania w temperaturze do 40 °C

WKŁAD:

  • Twardość 3
  • Obciążenie ortopedyczne do 120 kg
  • Wysokość 18 cm
  • Zalecany stelaż elastyczny
  • Możliwość pakowania VAKUO

Piana ANTIBACTERIAL zawiera specjalny leczniczy preparat ULTRA FRESH, który w pianie potrafi opanować rozwój bakterii, pleśni, grzybów i roztoczy. Właściwości tej piany zapewniają nam ochronę przed roztoczami kurzu domowego i zarodkami grzybów, które są przyczyną wszystkich początkujących alergii. Zastosowanie piany ANTIBACTERIAL w materacach zapewnia czyste i higieniczne środowisko podczas snu; jednocześnie ULTRA FRESH jest bezpieczny dla użytkownika i środowiska.

Dodatkowe informacje

Wymiary brak
Stopień Twartości

Wysokość

Rozmiar

, , , , , , , ,

producent

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “MATERAC MATERASSO – ANTIBACTERIAL”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.