MATERAC MATERASSO – COMFORT DYNAMIC

Materac Comfort Dynamic marki Materasso zbudowany został z trzech rodzajów pianki. Pierwsza to lodowa piana wysokoelastyczna GREENGEL. W swojej strukturze zawiera żel, zaś jej grubość wynosi 3 cm. Jej główną zaletą jest fakt, iż doskonale regeneruje kręgosłup, dyski i stawy.
Wyczyść
SKU: brak Kategorie: , , ,

Opis

Materac ten zapewnia doskonałe podparcie dla użytkownika, niezależnie od tego w jakiej pozycji się znajduje jego ciało. Kolejną warstwę o grubości 7 cm stanowi komfortowa włoska pianka NIGHTFLY. Piana to produkowana jest na bazie wody o zwiększonej elastyczności. Wspomniana elastyczność punktowa sprawia, że kręgosłup jest idealnie podparty na całej powierzchni materaca. Specjalnie kształtowana piana o grubości 10 cm, stanowi rdzeń materaca. Całość jest bardzo stabilna co z kolei gwarantuje głęboki relaks oraz odpoczynek, na najwyższym poziomie. Do materaca dołączony został zdejmowany pikowany pokrowiec Lyocell, który w swojej strukturze posiada włókna klimatyzujące. Pokrowiec można prać w maksymalnej temperaturze 60 stopni Celsjusza. Całkowita wysokość modelu wynosi 22 cm.
WKŁAD:
  • Górna warstwa wkładu to lodowa piana GREENGEL ( gęstość 45 kg/m3, wysokość 3 cm),
  • Środkowa warstwa wkładu to komfortowa piana NIGHTFLY (gęstość 35 kg/m3, wysokość 7 cm),
  • Dolna warstwa wkładu to specjalnie kształtowana wysokoelastyczna piana  ( gęstość 35 kg/m3, wysokość 10 cm),
  • Wysokość materaca 22 cm
  • Nośność do 120 kg
  • Gwarancja 6 lat
  • Twardość H3
  • Nadaje się do stosowania na stelażu regulowanym
  • Możliwość pakowania VAKUO
pianka_greengel
Pianka Greengel: to pianka, która podczas snu doskonale regeneruje kręgosłup oraz stawy. Otwarto komórkowa budowa sprawia, że materiał ten jest bardzo przewiewny i gwarantuje idealną temperaturę, aby sen był idealny. Przy produkcji tej piany wykorzystywane są najnowsze technologie.
pianka_wysokoelastyczna
Pianka Wysokoelastyczna: to pianka o długiej żywotności. Jej ogromnym atutem jest znakomita cyrkulacja powietrza. Podwyższona elastyczność to kolejna zaleta tego materiału, który idealnie stabilizuje całą konstrukcję.
pianka_nightfly
Pianka Nightfly: to pianka, która jest bezpieczna dla człowieka oraz środowiska, które go otacza. Niewątpliwym atutem tej piany jest elastyczność punktowa. Zapewnia ona idealne podparcie dla kręgosłupa na całej powierzchni materaca. Nightfly zapewnia wysoki komfort użytkowania. Jest również również odporna na deformacje.


Budowa materaca:

 

Materac Comfort Dynamic

 

 


Pokrowiec:

 

lyocell
LYOCELL: Pokrowiec wyprodukowany został na bazie celulozy drzewnej, która sprawia że obszycie jest delikatne i przyjemne w dotyku. Materiał ten posiada właściwości antybakteryjne. Doskonale również wchłania i odprowadza wilgoć. Zdejmowany pokrowiec posiada pas wentylacyjny, który dodatkowo usprawnia przepływ powietrza. Obszycie przeznaczone jest do prania wodnego w temperaturze nie wyższej niż 60 stopni Celsjusza.

Dodatkowe informacje

Waga 100 kg
Wymiary 250 × 250 × 250 cm
Rozmiar

, , , , , , , ,

producent