MATERAC MATERASSO – NEROLI ENERGY

Komfortowy materac z pian wysokoelastycznych o podwyższonym stopniu sprężystości i przewiewności dzięki innowacyjnej hiszpańskiej piany zawierającej ekstrakt z kwiatów pomarańczy.

Wyczyść
SKU: brak Kategorie: , ,

Opis

Piana GREENGEL: lodowa wysokoelastyczna piana z zawartością żelu. Piana którą udało się zaprojektować przy użyciu najnowocześniejszej technologii i wieloletnich doświadczeń w produkcji wysokoelastycznej pianki. Elastyczność tego surowca zapewnia podparcie dla ciała w każdej pozycji. Pozwala regenerować kręgosłup, dyski i stawy podczas snu. Ze względu na strukturę komórek jest wysoko przewiewna, reguluję różnicę temperatur i zapewnia odpowiednią klimatyzację podczas snu.

Piana NEROLI: innowacyjna piana podkreślająca poziom komfortu i wygody zawierająca ekstrakt z kwiatów pomarańczy i olejki eteryczne z efektem aromaterapii. Wysoka gęstość tej piany (60 kg/m3) jest gwarancją długiej żywotności i sprężystości materaca.

Profilowana wysokoelastyczna piana: zapewniająca idealne podparcie kręgosłupa podczas snu o zwiększonej wytrzymałości na odkształcenia. Poprzez system nacięć zwiększona została cyrkulacja powietrza, co zapewnia wysoką higienę użytkowania. 

WKŁAD:

  • Wysokoelastyczna piana GREENGEL o gęstości 45 kg/m3 – 4 cm,
  • Wysokoelastyczna piana NEROLI o gęstości 60 kg/m3 – 4 cm,
  • Profilowana wysokoelastyczna piana o gęstości 45 kg/m3 – 14 cm,
  • Twardość 3,
  • Obciążenie ortopedyczne do 140 kg,
  • Wysokość 25 cm,
  • Gwarancji 12 lat,
  • Zalecany stelaż elastyczny,
  • Możliwość pakowania VAKUO,

POKROWIEC:

BIORYTMIC – ta rewelacyjna, przyjemna w dotyku i bardzo mocna tkanina, została wykonana z najbardziej zaawansowanych włókien pochodzenia roślinnego, w których umieszczono minerały wykorzystywane w chińskiej medycynie naturalnej. Minerały te promieniując naturalną energią wpływają na poprawę przepływu energii w ciele człowieka i prawidłową komunikację poszczególnych tkanek i organów naszego ciała. Stała temperatura, zbliżona naturalnej temperaturze ciała człowieka, zapobiega też przegrzewaniu się i wyziębianiu podczas snu. Oczywiście, tkaninę można także prać w temperaturze do 60 st. C, aby utrzymać odpowiednią higienę użytkowania.

 

Dodatkowe informacje

producent

Rozmiar

, , , , , , , ,