• MATERAC MOLLYFLEX -POLIONDA Waterlilly
  • MATERAC MOLLYFLEX -POLIONDA Waterlilly
  • MATERAC MOLLYFLEX -POLIONDA Waterlilly
  • MATERAC MOLLYFLEX -POLIONDA Waterlilly

MATERAC MOLLYFLEX – VISCO FRESH

VISCO Fresh to nowa generacja materaca. Został opracowany jako materac dedykowany dla klientów ceniących sobie komfort, miękkość i higienę podczas snu przez wszystkie sezony w ciągu roku. Materac szybko adoptuje się do naszego ciała i do otoczenia, reagując na temperaturę pomieszczenia.

Wyczyść

Opis

Dzięki specjalnej kompozycji warstw i rewolucyjnej piance polygel, materac jest komfortowy i elastyczny, a także przewiewny, dzięki temu szybciej jest odprowadzana z materaca wilgoć i nadmiar wysokiej temperatury. Pokrowiec materaca VISCO Fresh wykonany jest ze specjalnej tkaniny Thermotech®, która redukuje przegrzanie i potliwość podczas snu. Dzięki milionom mikrokapsułek PCM absorbującym ciepło ciała w miarę potrzeb, materac eliminuje wahania temperatury i zapewnia idealny klimat przez całą noc. Pokrowiec materaca jest cienki i przewiewny nadający się do częstego prania wodnego w temperaturze do 60°C aby zachować czystość i higienę w naszym łóżku. Materac VISCO Fresh jest certyfikowanym produktem medycznym, co poparte jest licznymi badaniami, gwarantującym użytkownikom zdrowy, komfortowy sen. Zastosowanie w tym modelu odpowiednich materiałów może być znacznie pomocne w terapii antyodleżynowej.

BUDOWA POKROWCA MATERACA

System kontroli temperatury mikroklimatu snu

Tkanina Termotech® absorbuje nadmiar ciepła jakie wydziela ludzki organizm powodując utrzymanie stałej, optymalnej temperatury podczas snu.

Włókno Elastan, syntetyczne włókno antyalergiczne, poliester

THERMOTECH® to system kontroli temperatury i mikroklimatu snu. Technologia kapsułek PCM (Phasechangematerial), opracowana przez NASA, obecnie jest szeroko wykorzystywana w materacach i poduszkach aby maksymalnie podnieść komfort ich użytkowania. W wyniku zastosowaniu milionów kapsułek w strukturze materiału, tkanina absorbuje nadmiar ciepła jakie wydziela ludzki organizm powodując utrzymanie stałej temperatury i optymalnego mikroklimatu podczas snu. Dzięki tym cechom materace z technologią Termotech są szczególnie polecane dla osób cierpiących z powodu nadmiernej potliwości w nocy.

BUDOWA RDZENIA MATERACA

Pianka Polygel® – 2cm (gęstość 55 kg/m, stabilność 1.1 KPA)

Materiał Polygel® to rewolucyjna miękka pianka poliuretanowa o wysokiej gęstości, trwałości i podwyższonej elastyczności. Materiał ten jest stosowany w materacach jaka górna oddychająca i zwiększająca komfort warstwa , mająca bezpośredni kontakt z ludzkim ciałem. Ponadto Polygel® jest ekologiczny, cichy i nie ulega deformacji i oferuje a także relaksujący efekt wody i odpowiednie podparcie dla organizmu. Dzięki strukturze i technologii produkcji otwartokomórkowej oddychająca pianka żelowa jest absolutnie niepowtarzalna przez większość elastycznych pianek aktualnie używanych do produkcji materacy.

Pianka Viscofoam® Waterlily – 5cm (gęstość 53 kg/m², stabilność 1,9 KPA)

Jest to podstawowy materiał stosowany do produkcji materacy Mollyflex, ze względu na jego unikatowe właściwości punktowego rozłożenia nacisku, absorbcji oraz rozprowadzania ciężaru ciała stopniowo i równomiernie. Viscofoam Waterlily® to lekko sprężysta pianka o strukturze otwartych komórek, łatwo dostosowująca się naturalnego działania termicznego ciała. Dzięki zwiększonej elastyczności materiał ten szybciej adoptuje się do naszego ciała co jest znacznie bardziej komfortowe podczas zmieniania pozycji podczas snu. Pianka Waterlilly jest całkowicie ekologicznym, pienistym materiałem odpornym na trwałą deformację. Pianka ta stanowi całkowicie nowatorską koncepcję komfortu w łóżku.

Pianka Newlatex® wysokoelastyczna – 6cm (gęstość 32 kg/m², stabilność 3.6 KPA)

Pianka Newlatex® – 9cm (gęstość 32 kg/m², stabilność 3.9 KPA)

To innowacyjne rozwiązanie w dziedzinie produkcji materacy, połączono właściwości pianki wysokoelastycznej ze sprężystością lateksu otrzymując materiał o wysokiej sprężystości, trwałości i komforcie. Materiał ten bardzo dobrze podpiera wagę ludzkiego ciała reagując odpowiednio na nacisk, właściwie stabilizuje poszczególne odcinki kręgosłupa, zwiększa komfort spania poprzez idealne dopasowanie się do ludzkiego organizmu. Newlattex jest produkowany w różnych stopniach twardości po to, aby tworzyć materace dostosowane do potrzeb klientów.

Twardość materaca – 3

Pakowany: ROLOWANY

Wysokość materaca: 22 cm

 

Gwarancja:
10 lat na rdzeń materaca, 2 lata na pokrowiec materaca

medyczny.pnggwarancja.png

WŁAŚCIWOŚCI MATERACA:

Dodatkowe informacje

Rozmiar

, , , , , , , ,

Stopień Twartości

producent

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “MATERAC MOLLYFLEX – VISCO FRESH”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.