Promocja!

Materac Optima Fresh 160/200

Materac Optima Fresh jest certyfikowanym produktem medycznym, poparty licznymi badaniami, gwarantującym użytkownikom zdrowy komfortowy sen. Zastosowanie odpowiednich materiałów w tym modelu może być znacznie pomocne w terapii antyodleżynowej.

Materac ekspozycyjny w rozmiarze 160/200 dostępny w salonie:

Lubin, ul. Piłsudskiego 20, obok Galerii Mebli Mercus
pon-pt 10:00-19:00 / sob 10:00-15:00
tel. 501 395 200 / e-mail: lubin@new-hever.pl

4 953,00 3 949,00

Pozostało tylko: 1

Opis

Ten model zasługuje na szczególna uwagę ze względu na zastosowane innowacyjne rozwiązania, wyjątkowy design i komfort. Materac jest dedykowany dla szerokiej grupy klientów ze względu na jego uniwersalność, komfort i stopień twardości. Optima Fresh łączy w sobie tradycyjne sprawdzone materiały jak naturalne włókno z celulozy drzewnej – viscose i zaawansowane technologicznie pianki jak I-fo@m z mikrokapsułkami PCM regulującymi temperaturę materaca podczas snu. Górna warstwa rdzenia materaca jest wykonana z pianki pamięci kształtu – pneumatic VP która szybko reaguje na nacisk idealnie dopasowując się do kształtów ludzkiego ciała. Główną funkcją materiału jest punktowa redukująca nacisku i zapewnienie komfortu. Podłożem materaca jest sprężysta, utwardzana i przewiewna pianka Polilattex, która właściwie unosi wagę i stabilizując kręgosłup.

Wysokość materaca 26 cm

Twardość materaca :  4 (skala 1-6)

 

Pokrowiec materaca :

Luksusowy pokrowiec materaca Optima Fresh jest z naturalnej celulozy drzewnej – viscose. Włókno tej tkaniny efektywnie wyłapuje wilgoć i szybko odprowadza ją. Wnętrze pokrowca jest wykonane z dwóch materiałów, pierwszy z nich to miękka pianka

Wypełnienie pokrowca :

2cm pianka Polygel miękka oddychająca pianka ,

2cm pianka i-fo@m regulująca temperaturę.

Pokrowiec materaca ma łatwo zdejmowany pokrowiec nadający się do częstego prania w 30°C, a boczny pas z materiału 3D dodatkowo zwiększa przewiewność materaca aby zapewnić idealny mikroklimat sprzyjający wypoczynkowi.

 

Rdzeń materaca :

Pianka Viscofoam Pneumatic  gęstość 45 kg/m² – 6 cm, stabilność 1.9 KPA

Pianka Polilattex wysokoelastyczna 28 kg/m²  – 14 cm, stabilność 3.9 KPA

 

Gwarancja 10 lat na rdzeń materaca

Gwarancja 2 lata na pokrowiec materaca

Dodatkowe informacje

Rozmiar

producent