Hilding - Twist

szwedzki materac wysokoelastyczny ze sprężyną pianową z piany Velvet Touch Twist marki Hilding w pokrowcu Motive lub Diamond do wyboru

Twist to model zapewniający stabilne, anatomiczne podparcie całego ciała, zmniejszony nacisk na kręgosłup i mięśnie oraz idealną regulację temperatury wkładu. Materac skonstruowano z dwóch pianek wysokoelastycznych o dwóch różnych twardościach. Jedna z pianek to absolutna NOWOŚĆ: to opracowana przez zespół inżynierów nowatorska pianka Velvet Touch, która charakteryzuje się dodatkową miękkością i przewiewnością. Obie pianki zostały wyprofilowane w „sprężyny”, dzięki czemu materac jest elastyczny, komfortowy, a powietrze swobodnie przepływa przez całe wnętrze materaca.

Wkład przypomina wyglądem i reakcją na nacisk wkład sprężynowy, zachowuje ponadto wszystkie zalety i cechy wkładu piankowego (elastyczność punktowa, sprężystość, komfort, miękkość, niewielka waga). Materac z pokrowcem w dwóch opcjach do wyboru.

Rdzeń

  • Sprężynki piankowe wykonane z pianki wysokoelastycznej HR oraz pianki Velvet Touch
  • Obustronnie pianka Velvet Touch o wys. 4,7 cm
  • Wysokość materaca: ok. 25 cm (przy wyborze pokrowca Motive), ok. 28 cm (przy wyborze pokrowca Diamond)
  • Dostępne rozmiary: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180 / 200 cm
  • Zalecany stelaż elastyczny
  • Gwarancja15 lat
  • Dostępny w dwóch pokrowcach Motive i Diamond

Pokrowiec

Motive –wszystkie dobrodziejstwa natury skoncentrowane w mikrokapsułkach gwarantujące zdrowy i komfortowy sen. Niezwykle delikatny i jedwabisty w dotyku pokrowiec. Nowość na rynku. Pokrowiec z innowacyjnej dzianiny w której zawarte są mikrokapsułki z olejkiem araganowym. Olejek jest jednym z najdroższych i najbardziej cenionych olejów. Pozyskuje się go z nasion owoców drzewa arganowego, które rośnie tylko w jednym miejscu na świecie – w Maroku. To prawdziwy eliksir zdrowia i urody. Gwarantuje dodatkowe poczucie miękkości i delikatności pokrowca. Pokrowiec można prać w temp. do 60°C.

Diamond – Innowacyjny pokrowiec wykonany wg. najnowocześniej technologii 3D. Struktura tkaniny zapewnia bardzo dużą przepuszczalność powietrza minimalizując tym samym rozwój roztoczy i bakterii. Śpisz lepiej. Diamond jest niezwykle odporny na ścieranie, bardzo dobrze odprowadza wilgoć, jest  fantastycznym rozwiązaniem  jeśli poszukujesz pokrowca bardzo trwałego, łatwego w utrzymaniu czystości, który zapewni Tobie zdrowy sen na długie lata.  Warto również wspomnieć o ciekawych przeżyciach pokrowca, które nadają niesamowity design całemu materacowi.Pokrowiec można prać w temp. do 60°C.